از شوماخر چه خبر؟

از شوماخر چه خبر؟براى بسیارى از ورزش دوستان و به ویژه هواداران مسابقات هیجان انگیز اتومبیل رانى فرمول یک، در این روزها پرسش هاى زیادى در زمینه وضعیت سلامتى میشائیل شوماخر اسطوره این رقابت ها مطرح است، چون در ماه هاى اخیر به ندرت خبر جدیدى در این باره منتشر شده است.

.میشائیل شوماخر در اواخر سال 2013 میلادى دچار حادثه اى دلخراش در یکى از پیست هاى اسکى واقع در کوه هاى آلپ شد و بعد از مدتى حضور در بیمارستان، ادامه پروسه وى بیش از یک سال است که در خانه اش پیگیرى مى گردد. اما از زمانى که این اسطوره آلمانى فرمول یک به خانه منتقل شده به ندرت خانواده او اجازه مى دهند تا خبرى از وضعیت سلامتى وى به بیرون و در دنیاى مطبوعات درز پیدا نماید.

حال در روزهاى اخیر میکا هکینن فنلاندى که سال ها در رقابت هاى فرمول یک رقیب اصلى میشائیل شوماخر محسوب مى گردید، مطلبى را در وب سایت تیم انگلیسى مک لارن در خصوص شرایط سلامتى و جسمانى میشائیل شوماخر منتشر نموده است. این راننده فنلاندى در مطلب خود در این باره صحبت نموده که آسیب دیدگى مبشائیل شوماخر چه پیامدهاى سنگینى مى تواند براى وى به دنبال داشته باشد.

انتشار چنین مطلبى از سوى میکا هکینن سبب شد تا بسیارى از مطبوعات اروپایى در هفته گذشته با استناد به صحبت هاى این راننده فنلاندى و برداشت هاى خود مطالبى را در زمینه وضعیت سلامتى میشائیل شوماخر منتشر نمایند و آن را به تیترهاى اصلى خود بدل کنند. بعد از چنین بازتاب وسیعى اما سایت مک لارن به عنوان منبع اصلى این خبر به طور کاملا ناگهانى اقدام به حذف یادداشت میکا هکینن نموده و تا کنون با وجود پرسش ها و درخواست هاى مختلف روزنامه هاى اروپایی، نسبت به اقدام خود هیچ واکنشى نشان نداده است.

میکا هکینن در بخش هایى از این یادداشت جنجالى به رقابت مشترک خود با میشائیل شوماخر اشاره نموده و نوشته است:

    در این دنیا گاهى معجزاتى رخ مى دهند و من به طور مدام آرزو مى کنم که چنین معجزه اى براى میشائیل هم به زودى اتفاق بیفتد. به نبرد ادامه بده دوست قدیمى من!

یا در بخشى دیگر از مطلب خود هکینن اشاره نموده:

    میشائیل راننده فوق العاده اى بود، یکى از بهترین ها در تاریخ رقابت هاى اتومبیلرانى.

آیا میکا هکینن از میزان بازتاب و جنجالى که اظهاراتش مى توانست به همراه داشته باشد، با خبر نبوده است؟ آیا مطلب این اتومبیلران فنلاندى تنها بر اساس گمانه زنى بدون اطلاع از جزئیات بوده است؟ آیا مدیر برنامه هاى شوماخر تلاش ننموده که تاثیرى بر چنین یادداشتى داشته باشد؟ البته زابینه کیم مدیر برنامه هاى شوماخر تا کنون نه به صورت کتبى و نه حتى شفاهى حاضر به اظهار نظر در زمینه یادداشت منتشره در وب سایت مک لارن نشده است.

براى آخرین بار مدیر برنامه هاى شوماخر در ماه مى سال جارى میلادى (حدود سه ماه قبل) در گفتگویى با وب سایت یکى از اسپانسرهاى شخصى میشائیل شوماخر مدعى شده بود که:

    من بسیار خوشحال هستم که مى توانم بگویم شوماخر پیشرفت هاى بسیار خوبى داشته است، البته من همواره اظهارات خود را درباره میزان سلامتى شوماخر با ملاحظه مصدومیت سنگینى که شوماخر از ناحیه سر داشته، بیان نموده ام.

البته مدیر برنامه هاى این راننده آلمانى همواره تاکید داشته است که پروسه سلامتى و بهبود کامل شوماخر بسیار طولانى و زمان بر خواهد بود.

میشائیل شوماخر در حادثه اى که در تاریخ 29 دسامبر سال 2013 در کوه هاى آلپ واقع در کشور فرانسه براى وى روى داد،‌ دچار مصدومیت سنگینى از ناحیه سر شد و چند روزى خطر مرگ وى را تهدید مى نمود و چندین ماه نیز در وضعیت کما قرار داشت. این راننده آلمانى از سپتامبر سال گذشته جهت ادامه پروسه درمان و به دور از انظار عمومى به منزل خود واقع در سوئیس منتقل شده است. حال اظهارات دو گانه میکا هکینن نه تنها تردیدها و پرسش ها در زمینه وضعیت سلامتى میشائیل شوماخر را کاهش نداده، بلکه به گمانه زنى ها و شایعات در این زمینه به مراتب افزوده است.
طرفداری

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه