اعتراف عجیب باران کوثری در مورد پدرام علیزاده!

اعتراف عجیب باران کوثری در مورد پدرام علیزاده!

مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری
اعتراف عجیب باران کوثری در مورد پدرام علیزاده!

اعتراف عجیب باران کوثری در مورد پدرام علیزاده!

 

باران کوثری بازیگر زن سینمای ایران که بنا بود در اقتباس سینمایی “خشکسالی و دروغ” به کارگردانی پدرام علیزاده حاضر شود از بازی در این کار انصراف داد و پگاه آهنگرانی جایگزین وی شد.

این اتفاق در حالی روی داد که برخی منابع دلیل آن را درگیری باران با پروژه “دندون طلا”ی داوود میرباقری دانستند با این حال این بازیگر سینمای ایران به صراحت به اختلاف نظر با کارگردان “خشکسالی و دروغ” اعتراف کرده است.

 

جدایی ام هیچ ربطی به “دندون طلا” نداشت

باران کوثری با اشاره به اینکه جدایی اش از این پروژه سینمایی هیچ ربطی به “دندون طلا” ندارد به می گوید: این خبر که من به دلیل همزمانی این پروژه با پروژه “دندون طلا” انصراف دادم کاملا اشتباه است. دلیل انصراف من به هیچ‌وجه همزمانی با هیچ پروژه‌ای نبوده است و زمانی که من انصرافم از پروژه “خشکسالی و دروغ” را اعلام کردم، هنوز برای کار آقای میرباقری قرارداد نبسته بودم.

 

من یک ماه قبل انصراف دادم

وی ادامه می دهد: من نزدیک به یک ماه قبل از این پروژه انصراف دادم اما آنها به دلایلی ترجیح دادند که آن را اعلام نکنند.

 

به این نتیجه رسیدم که همکاری با این کارگردان نتیجه خوبی نخواهد داشت.

 

کوثری با اعلام اینکه علت کناره‌گیری‌اش اختلاف نظر شدید با پدرام علیزاده، کارگردان این فیلم بوده است، افزود: در نهایت من به این نتیجه رسیدم که این همکاری نتیجه خوبی نخواهد داد. هرچند از ابتدا هم دلیل حضور من در این فیلم، متن و آقای یعقوبی بودند.

 

نقشم در این کار را دوست دارم اما…

این بازیگر تاکید می کند: از نظر من هنوز هم استاد یعقوبی و خانم کیخایی از بزرگان این عرصه هستند و دوست دارم که با آنها کار کنم. من این نقش را بارها اجرا کرده‌ام و هنوز هم دوست دارم آن را بازی کنم. اما سینما فضا و اقتضائات دیگری دارد و من ترجیح می‌دهم در سینما با شرایط دیگری کار کنم.

 

ای کاش این فیلم در شرایط دیگری ساخته می شد.

به گفته او فیلمنامه یعقوبی بسیار درخشان است و آرزو می‌کند کاش این فیلم در شرایط دیگری ساخته می‌شد.

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه