اقدام عجیب علی کفاشیان!

205100_675

اقدام عجیب علی کفاشیان!
کارلوس کی روش روز گذشته رسما اعلام کرد یک نفر در راه تمدید قراردادش با ایران، سنگ اندازی می کند. حتی او در این مصاحبه تهدید به افشاگری کرد.

کارلوس کی روش روز گذشته مصاحبه ای با روزنامه اکیپ فرانسه انجام داد و در آن رسما اعلام کرد یک نفر در راه تمدید قراردادش با ایران، سنگ اندازی می کند. حتی او در این مصاحبه تهدید به افشاگری کرد که اگر لازم باشد، اسم این فرد را به مردم ایران خواهد گفت. حالا جالب اینکه بدانید تنها بعد از گذشت ۲۴ ساعت از این مصاحبه، خبر رسیده عباس ترابیان از تیم مذاکره کننده فدراسیون و کارلوس کی روش کنار گذاشته شده است.

این کار کی‌روش کاملا دلیل منطقی دارد. تنها فردی که در فدراسیون راه و روش مذاکره را یاد گرفته عباس ترابیان است. او فردی بود که در دور اول حضور کی روش با او مذاکره کرده و حالا هم با اینکه نمی‌خواست به این ماجرا ورود کند با درخواست کفاشیان به جلسات مذاکره می‌رفت. گویا کی‌روش باز هم می‌خواهد قراردادی یکطرفه امضا کند و ترابیان را مانع راه خود می‌دید که چنین درخواستی داده. فدراسیون هم تابع او، دست به چنین برکناری عجیبی زده.

احتمالا اگر مانند روزهای قبل حرف از تمدید نشدن قرارداد کی‌روش باشد، او باز با اولین پرواز خودش را به ایران می‌رساند، اما حالا که مذاکرات به دور نهایی رسیده، مجددا شاهد حرکات عجیب این مربی هستیم که بلافاصله پس از اجابت شدن درخواستش و گرفتن پیشنهاد کتبی، ایران را ترک کرد!

امیدوایم کفاشیان بداند کنار گذاشتن ترابیان از مذاکرات یعنی برکناری تنها فردی که کار مذاکره را بلد است. این هم می‌شود موافقت با تمامی درخواست های کی روش. درخواست‌هایی که گاها اصلا منطقی به نظر نمی‌رسد.

منبع : بانک ورزش

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه