بازیگری که جایزه اسکار خود را در حمام جا گذاشت!

بازیگری که جایزه اسکار خود را در حمام جا گذاشت!

مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری
بازیگری که جایزه اسکار خود را در حمام جا گذاشت!

بازیگر برنده اسکار جایزه خود را در حمام جا گذاشت!

جی کی سیمونز که برای بازی در «ضربه شلاق» جایزه اسکار نقش مکمل مرد را دریافت کرد می‌گوید هنوز هم باور نمی‌کند اسکار برده است.

بیش از یک ماه از دریافت جایزه اسکارتوسط جی.کی.سیمونز می‌گذرد. او این جایزه را برای ایفای نقش یک معلم موسیقی به نام ترنس فلچر در فیلم «ضربه شلاق» از آن خود کرد و حالا وقتی از او پرسیده شد که این روزها جایزه‌اش را کجا نگه می‌دارد می‌گوید: «اول مجسمه را بالای یک یخچال کوچک در حمام قرار دادم، اما بعد آن را به جایی معمول‌تر منتقل کردم و روی یک قفسه کتابخانه گذاشتم.»

او می‌گوید وقتی به گذشته یعنی حدود یک ماه پیش باز می گردد، هنوز این اتفاق برایش چیزی فراتر از واقعیت است: «هنوز می گویم «اسکار من آنجاست» و نمی دانم کی این برای من عادی می‌شود.»

سیمونز برای بازی در این نقش فقط اسکار را نبرد، بلکه این نقش باعث شد که یکی از بازیگران فیلم بعدی آرنولد شوارتزنگر یعنی «ترمینیتور: جنسیس» شود. آرنولد پیشنهاد بازی در فیلم جدیدش را همان شب مهمانی اسکار به سیمونز داد: «وقتی پیشنهاد همکاری به من شد، فورا به فکر تعریف از فیزیکم افتادم و به او گفتم می داند عضله‌های دوسر بازویم چقدر تاثیرگذار است؟ و او گفت: عضله‌های دوسر بازویت خوب بودند، اما عضله‌های سه‌سر خیلی بهترند، از وقتی چشمم به آنها افتاده، به هر کسی که در باشگاه دیده‌ام، گفته‌ام.»

در آخرین فیلم «ترمینیتور» که اول جولای راهی سینماها می شود، سیمونز در نقش یک بازرس از سن فرانسیسکو ظاهر شده که با شخصیت شوراتزنگر، سارا کانر(امیلی کلارک) و کیل رییس (جی کانتری) ارتباط دارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه