بازی جدید لیلا حاتمی برای حضور در جشنواره فیلم فجر

مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی

بازی جدید لیلا حاتمی برای حضور در جشنواره فیلم فجر

بازی جدید لیلا حاتمی برای حضور در جشنواره فیلم فجر
بازیگر اصلی فیلم سینمایی «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم‌دوست لیلا حاتمی است .به گزارش «بانی فیلم»، فیلمبرداری این فیلم چند روزی است که در سکوت خبری آغاز شده و برخلاف اخبار منتشر شده بازیگر اصلی آن لیلا حاتمی است.

این بازیگر که مدتی در فرانسه به سر می‌برد به تازگی به ایران برگشته و جلوی دوربین «سر به مهر» رفته است. این فیلم به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی داستان دختر تنها و خسته‌ای است که کمک‌های یک دوست باعث بهبود شرایط‌اش می‌شود، اما دختر داستان «سر به مهر» برای معرفی این دوست به دیگران شهامت کافی ندارد.

فیلمنامه این فیلم را حمید نعمت‌ا… و هادی مقدم‌دوست به طور مشترک نوشته‌اند. فیلمبرداری این روزها در لوکیشنی در تهران ادامه دارد و قرار است فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده شود. این اولین فیلم بلند هادی مقدم‌دوست در سینماست که پیش از این تعدادی تله‌فیلم ساخته و چند فیلمنامه نوشته است.

فهرست عوامل اصلی «سر به مهر» عبارتند از:
کارگردان: هادی مقدم دوست، مشاور کارگردان: حمید نعمت اله، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، تدوین و صداگذاری: خشایار موحدیان، سودابه سعید نیا، صدابردار: فرشید احمدی، مدیر تولید: سید حسین یعقوبی دستیار تهیه کننده: سعید پروینی، برنامه ریز و دستیار کارگردان: سعید نقد زاده،

 
طراح صحنه: محمدرضا میرزا محمدی طراح لباس: مهرناز اکبری، طراح گریم: اعظم بیات، منشی صحنه: هدیه نصیری، عکاس: امیرحسین شجاعی موسیقی: مانی منادی زاده، مدیر تدارکات: مهدی آقایی، بازیگران: لیلا حاتمی، آرش مجیدی، خاطره اسدی. تهیه کننده : محمد رضا شفیعی. مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه