بررسی ۵ سر مشهور زیبایی

بررسی 5 سر مشهور زیبایی

 

در اینجا ما به بررسی ۵ عامل زیبایی که همه ما تاحدودی انها را انجام داده ایم میپردازیم تا بدانیم کدام درست و کدام اشتباه است.

۱٫شانه زدن موها هر روز ۱۰ بار باعث سالم تر شدن موها و براق شدن آنها میشود؟اشتباه

قانونی برای سالم بودن مویی که دائما شانه زده میشود وجود ندارد و آن هم اگر با برسهایی با کیفیت پایین شانه شود که در این صورت باعث شکستگی موها میشود.

پیشنهاد:بعد از شانه زدن که آن هم روزی دو الی سه بار انجام شود با انگشتانتان پوست سرتان را ماساژ دهید که این عمل باعث سریعتر شدن جریان خون میشود و همین جریان خون

باعث مقاومتر شدن ریشه های مو میشود.

۲٫چای پف زیر چشم را از بین میبرد؟درست

چای تاثیری دارد که باعث از بین رفتن خستگی میشود و همین خاصیت چای در مورد زیبایی هم کاربرد دارد شما میتوانید از چای برای رفع خستگی و پف زیر چشمتان استفاده کنید.

پیشنهاد:بر روی ۲ عدد چای کیسه ای آب جوش ریخته بگذارید دم بکشد بعد از سرد شدن آنها را بر روی چشمانتان قرار داده به مدت ۵ دقیقه صبر کنید.

۳٫خوردن هویج باعث محافظت پوست در برابر اشعه های خورشید میشود؟اشتباه

با خوردن هویج نمیتوان پوست را در برابر اشعه های پر خطر آفتاب حفظ کرد. برای استفاده مفید از آفتاب باید مقدار خاصی از این اشعه ها به پوست برسند که در این مود ما از کرم

های ضد آفتاب کمک میگیریم.

پیشنهاد:هرچند هویج به تنهایی نمیتوانید محافظ پوست باشد اما ماده ای به نام بتا کاروتن دارد که به برنز شدن پوستمان کمک میکند.

۴٫آب لیموخالهای ریز صورت را ازبین میبرد؟اشتباه

آب لیمو باعث شفاف شدن پوست میشود اما خالهای ریز پوست را از بین نمیبرد و چنین افرادی باید از کرمهای ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنند.

پیشنهاد:ا زآب لیمو برای نرم کردن پوست قسمتهای آرنج دست و زانوهایتان میتوانید استفاده کنید.

۵٫نوشیدن قهوه سلولیتها (پوست پرتقالی شدن)را ازبین میبرد؟درست

قهوه به مانند چاقویی است که هر دو طرفش برنده است ،اگر زیاد مصرف شود خود قهوه باعث ایجاد پوست پرتغال میشود اما اگر به اندازه مصرف شود این پوست پرتغال ها را ازبین خواهد برد.

پیشنهاد:هر روز ۲ فنجان نوشیدن قهوه را توصیه میکنیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه