مجموعه : بیوگرافی بازیگران خارجی. کریستین چارلز فیلیپ بیل یکی از بهترین بازیگران انگلیسی است که در 30 ژانویه 1974 متولد شد. نام:کریستین بیل. تاریخ تولد: 30 ؤانویه 1974. محل تولد: هاوفورد دوست ، پمبرو کشایر ، ولز. نام تولد: کریستین چارلز فیلیپ بیل. مجله اینتر تاینمنت ویکلی در یکی از شماره ویژه ده سالگی خود کریستینبیل را به عنوان یکی از هشت چهره قدرتمند و اثر گذار سینما معرفی کرد(در دهه گذشته) و این مسئله با فراگیر شدن شهرت وی از طریق اینترنت به یک پدیده بزرگ جهانی بدل شد EW هم او را یکی از خل ...

بیوگرافی جالب کریستین چارلز بازیگر انگلیسی

مجموعه : بیوگرافی بازیگران خارجی
بیوگرافی جالب کریستین چارلز بازیگر انگلیسی

کریستین چارلز فیلیپ بیل یکی از بهترین بازیگران انگلیسی است که در 30 ژانویه 1974 متولد شد.

 

 

نام:کریستین بیل
تاریخ تولد: 30 ؤانویه 1974
محل تولد: هاوفورد دوست ، پمبرو کشایر ، ولز
نام تولد: کریستین چارلز فیلیپ بیل

 

مجله اینتر تاینمنت ویکلی در یکی از شماره ویژه ده سالگی خود کریستینبیل را به عنوان یکی از هشت چهره قدرتمند و اثر گذار سینما معرفی کرد(در دهه گذشته) و این مسئله با فراگیر شدن شهرت وی از طریق اینترنت به یک پدیده بزرگ جهانی بدل شد EW هم او را یکی از خلاق ترین آدم های صنعت سرگرمی لقب داد و این ها همه پس از بازی درخشان وی در نقش یک قاتل سریالی و البته روانپریش در روانی آمریکایی 2000 بود کار حتی تا جایی بالایی گرفت که مجله معتبری چون پره میر هم او را یکی از جذاب ترین مردان نقش اول مردان زیر سی سال خواند و اینگونه نام کریستین بیل به یک چهره مهم سینمایی ارتقاء یافت.

 

اگر چه او توانسته بود از 1987 با ساخته حماسی امپراطوری خورشید استیون اسپیلبرگ مورد توجه عموم قرار بگیرد و نقدهای مثبت دریافت کند بیل اولین حضور رسمی و حرفه ای خود را مقابل کمدین انگلیسی روان آتکینسون یا همان مستر بین معروف در غرب لندن ارایه داد او به همراه چهار هزار کودک دیگر برای نقش جیمز گراهام در امپراطوری خورشید تست داد و و رقابت تنگی را آغاز کرد که گوناگونی و تنوع آن کارها او را به حد اعلایی در بازیگری رساند تا جایی که امروزه یکی از نخستین بازیگران جوان هالیوود محسوب می شود او در میان سه فرزند دیگر خانواده یعنی ارین، شارون و لوسی که همگی دختر هستند از همه کوچکتر است .

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه