تزئين كاناپه با كوسن‌-نقش کوسن در دکوراسیون اتاق


تزئين كاناپه با كوسن‌-نقش کوسن در دکوراسیون اتاق - تصویر 1

كوسن‌هاي روي كاناپه، شبيه خامه روي كيك هستند و اگر با كاناپه هماهنگي و تناسب نداشته باشند، ظاهري عجيب و ناخوشايند به آن می‌دهند. بیشتر مردم به اين موضوع توجه نمي‌كنند در حالي كه انتخاب كوسن‌هايي متناسب با سبك طراحي شما بسیار مهم است. توصيه‌هاي زير براي تزئين كاناپه به شما كمك مي‌كند تا فضايی دلپذير براي نشستن را خلق كنيد.

 


بگذاريد تا سبك و سليقه شما در چيدمان كوسن‌هاي روي كاناپه نیز بدرخشد.

 


در گذشته، كوسن‌ها را به رنگ كاناپه‌ها یا مشابه آن انتخاب مي‌كردند و بيش از اين كه عاملي براي برجسته‌سازي دكوراسيون باشد،‌ براي راحتي بيشتر اعضاي خانه بكار مي‌رفت، اما امروز، ‌كوسن نقشی مهم در بازتاب سبك و سليقه شما دارد. با انتخاب بجا مي‌توانيد سليقه خود را در تلفيق الگوها و رنگ‌هاي متنوع در شكل و اندازه‌هاي مختلف به نمايش بگذاريد! اگر قصد داريد که از شيوه‌ای تلفيقي استفاده كنيد، بهتر است تركيب رنگ‌، جنس و بافتي را انتخاب كنيد كه با ساير قسمت‌هاي خانه تناسب داشته باشد و چشم‌انداز آن، مخصوص خانه شما باشد.

 


از كاناپه خود چه انتظاري داريد؟
در بعضي خانه‌ها، كاناپه بخش اصلي اتاق است. بنابراين، براي كاناپه بزرگ بهتر است از كوسن‌هاي ساده، زيبا و راحت استفاده كنيد. به خاطر داشته باشيد كه سبك اتاق به سليقه شما بستگي دارد. تصميم خود را بگيريد كه نقش كاناپه شما چيست؟ سپس، بر اساس آن، موقعيت و شرايط كوسن‌ها را انتخاب كنيد.


افزودن احساسي قوي در دكوراسيون با كمك كوسن ها
كوسن‌هاي زيبا و چشمگير، بدون اين كه سخني بگوييد، بيانگر سليقه و ذوق شماست. براي كاناپه‌هاي مجلل و باشكوه و با رنگ تيره از كوسن‌هاي محدود با طرحی برجسته، جزئيات ساده و تك‌رنگ استفاده كنيد. اگر به دنبال كاری خارق‌العاده هستيد،‌ از دو كوسن با رنگ‌هاي متضاد، روي كاناپه خود استفاده كنيد تا بی‌درنگ، نظر بيننده را به خود جلب كنند.

 


از قدرت نوآوري و خلاقيت خود استفاده كنيد
با این که بیشتر كوسن‌ها به‌صورت طراحي‌شده و آماده در بازار موجود هستند، اگر اهل هنر باشيد، مي‌توانيد كوسن‌هايي با كار دست تهيه كنيد و از آن لذت ببريد. در واقع، كاناپه شما صحنه نمايش كوسن‌هاست! ‌كوسن‌ها، چه خلاقانه تهيه شده باشد و چه شبيه تخته سنگ باشند، محلی امن براي آسايش شما و سرگرمي ميهمان شما خواهند بود. براي ايجاد تنوع مي‌توانيد كوسن‌ها را با تغيير فصل و همچنين، در مراسم مختلف تغییر دهید. كوسن‌ها، عناصری ارزان و تعيين كننده هستند كه به‌سادگي و سریع و بدون اين كه مجبور به خريد كاناپه‌ای نو باشيد، با كمك آنها مي‌توانيد جلوه دكوراسيون خود را متحول كنيد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه