جدایی یک استقلالی دوآتیشه از سایپا

جدایی یک استقلالی دوآتیشه از سایپا

میلاد میداوودی مهاجم سایپا که قبل از دیدار مقابل پرسپولیس از تیم اخراج شده بود پیش از نیم فصل از این تیم جدا خواهد شد.
 جدایی یک استقلالی دوآتیشه از سایپا - تصویر 1

 میلاد میداوودی مهاجم سایپا در این فصل با مجید جلالی دچار مشکل شد و در نهایت پس از آنکه مجید جلالی با و جود پا در میانی ها حاضر به پذیرش مجدد این بازیکن در سایپا نشد، حالا خبرها از جدایی میلاد میداوودی از سایپا می دهد.

میلاد میداوودی در این فصل برای سایپا در 4 دیدار به میدان رفته است و در مجموع 249 دقیقه برای سایپا بازی کرده است و در این مدت هم یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل هم داده است.

میلاد میداوودی تنها در دیدار ابتدای لیگ مقابل گسترش فولاد 90 دقیقه به میدان رفت. او در دیدار هفته دوم مقابل راه آهن هم 88 دقیقه برای تیمش بازی کرد، ولی استارت اولیه اختلافات او با مجید جلالی از هفته سوم رقم خورد زمانی که مجید جلالی در دیدار مقابل پدیده در دقیقه 57 بازی میلاد میداوودی را تعویض کرد.

این تازه شروع ماجرا بود و ناراحتی میداوودی به تمرینات هم کشیده شد و برای اولین بار او از تمرینات تیم اخراج شود. ولی خیلی زود این اختلاف با پادر میانی اطرافیان ختم به خیر شد. اما باز هم در دیدار حساس سایپا مقابل سپاهان، جلالی ترجیح داد که از دقیقه 75 بازی از میداوودی استفاده کند. همین مساله باعث شد که بار دیگر میداوودی در تمرینات نسبت به نیمکت نشینی اش اعتراض کند. این بار اعتراضات بالا می گیرد و کار به جایی می رسد تا مجید جلالی پیش از دیدار با پرسپولیس میداوودی را از تمرینات تیم اخراج می کند.

پس از آن مطبوعات در روز بازی مقابل پرسپولیس نوشتند که میلاد با قهر اردو را ترک کرده است در صورتی که پیش از این او از تمرینات سایپا اخراج شده بود و در لیست 18 نفره سایپا در بازی مقابل پرسپولیس هم حضور نداشت.در نهایت میداوودی در سه دیدار اخیر سایپا در لیگ مقابل پرسپولیس و فولاد و در جام حذفی مقابل سیاه جامگان غایب بود. تا در تعطیلات لیگ خبرها از باشگاه سایپا از جدایی این مهاجم از جمع نارنجی پوشان خبر دهد.

 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه