حضور دروازه‌بان‌برزیلی در استقلال‌تقریباً قطعی‌شد

حضور دروازه‌بان‌برزیلی در استقلال‌تقریباً قطعی‌شد

علی نظری جویباری در خصوص مذاکره باشگاه استقلال با یک دروازه‌بان برزیلی برای حضور در این تیم گفت: ما صحبتهایمان را با یک دروازه‌بان برزیلی انجام داده‌ایم و تقریباً همه مسائل نهایی شده اما هنوز قراردادی امضاء نکردیم. ما همه حرف‌هایمان را با او زدیم و طی چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد. البته باید بگویم که این دروازه‌بان سابقه ملی ندارد اما گلر خوبی است.

به گزارش فارس، وی در مورد شایعه استقلالی‌شدن محسن فروزان هم ادامه داد: من پیش از این و در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اعلام کردم که او جزو گزینه‌های ما نیست و اگر او را می‌خواستیم قطعاً به باشگاه تراکتورسازی نامه می‌زدیم. ما در حال حاضر دو دروازه‌بان زیر ۲۳ سال داریم و این دروازه‌بان برزیلی هم که به ما اضافه شود، خیالمان از بابت دروازه راحت خواهد شد.

معاون باشگاه استقلال در امور نقل و انتقالات درباره مذاکره با ملی‌پوشان این تیم که همراه با تیم ملی در جام جهانی بودند، افزود: از فردا منتظر این عزیزان هستیم تا با آنها درباره حضور در استقلال صحبت کنیم، اینکه گفته می‌شود با آنها توافق کردیم به هیچ عنوان صحت ندارد زیرا با آنها اصلاً صحبتی نکردیم. البته پیش از جام جهانی صحبت‌هایی انجام شد اما بنا را بر این گذاشتیم تا بعد از بازگشت از برزیل صحبت های نهایی انجام شود.

نظری جویباری در مورد شایعه شرط گذاشتن چهار بازیکن ملی‌پوش استقلال مبنی بر اینکه اگر نکونام به این تیم بپیوندد آنها هم با این تیم قرارداد امضاء می‌کنند، گفت: نکونام نام بزرگی دارد و نیازی به شرط گذاشتن برای حضور او در استقلال نیست. در مورد شرط گذاشتن هم باید بگویم که ما پیش از این، موضوع شرط و شروط را در باشگاه استقلال نشان دادیم و ثابت کردیم که نام استقلال از هر نام دیگری بزرگتر است و کسی نمی‌تواند برای استقلال شرط بگذارد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود خسرو حیدری از تیمی آلمانی پیشنهاد دارد ادامه داد: در این باره چیزی نمی‌دانم اما اگر هم پیشنهادی باشد برای استقلال افتخار است که بازیکنش در تیمی معتبر بازی کند.

نظری جویباری در پایان در خصوص وضعیت آندرانیک تیموریان هم تصریح کرد: وضعیت او هم مثل سایر بازیکنان است و اگر پیشنهاد خارجی نداشت، دوست داریم در کنار هم به استقلال خدمت کنیم اما اگر او هم پیشنهاد خارجی داشت، خوشحال می‌شویم که به عنوان نماینده استقلال در خارج از ایران بازی کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه