دردسر عکس های جنجالی بازیگران زن در اینستاگرام (عکس)

دردسر عکس های جنجالی بازیگران زن در اینستاگرام (عکس)

مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری
دردسر عکس های جنجالی بازیگران زن در اینستاگرام (عکس)

خبرها حاکی است بازیگران بد حجاب در شبکه های اجتماعی به زودی ممنوع التصویر می شوند. عکس های بسیار زننده ای در شبکه های اجتماعی از بازیگران منتشر شده است که ما قادر به گذاشتن این تصاویر نیستیم تنها یک عکس با کمی حجاب بیشتر در این بخش انتخاب کردیم.

 

شورای نظارت بر صداوسیما رسما اعلام کرده است که دیگر برای بازیگرانزنی که عکس‌های نامتعارف منتشر می‌کنند و عکس های خلاف شئونات اسلامی را در فصای اینترنت از خودشان منتشر می کنند، درهای همکاری با صداوسیما بسته خواهد شد.

 

 

ایران ناز: نامه کمیسیون فرهنگی مجلس به رئیس سازمان صداوسیما در مورد حضور بازیگران در فضاهای مجازی، وضعیت همکاری بازیگران به خصوص بازیگران زن را با صداوسیما مبهم کرده است و حرف و حدیث های زیادی در این مورد ایجاد کرده است.

 

دردسر عکس های جنجالی بازیگران زن در اینستاگرام (عکس)

 

 

چند روزی است که موضوع انتشار عکس‌های بازیگران زن در فضاهای مجازی و صفحات شخصی بازیگران به یکی از خبرهای مهم تبدیل شده است. یک روز روابط عمومی صداوسیما اعلام می‌کند حضور بازیگران در فضاهای مجازی مانعی ندارد و یک روز مجلس شورای اسلامی نسبت به این موضوع موضع می‌گیرد.

یک روزنامه که عکس صفحه یک خود را به این مساله اختصاص داده، در بخشی از گزارش خود آورده است: «عکس‌ها همیشه برای بازیگران تلویزیون و سینما دردسرساز بوده است. ذات کار بازیگران بر تصویر و حتی صریح‌تر بگوییم بر نمایش چهره و حرکات است و در شکل متناقضی همین عکس‌ها برای ادامه کار بازیگران دردسرساز می‌شوند. ماجرای عکس بازیگران در فضای مجازی به جدلی ادامه‌دار بدل شده که در یک سوی آن شورای نظارت بر صداوسیما و کمیسیون فرهنگی مجلس ایستاده و سوی دیگرش روابط عمومی و مدیریت سیما.

جالب آنکه هر دو سو در مقابل نفس حضور چهره‌های تلویزیون و سینما در شبکه‌های مجازی به سعه‌صدر ظاهر شده‌اند و حضور آنان و تعامل با مخاطب را لازم دانسته‌اند، اما طرف اول یعنی شورای نظارت بر صداوسیما رسما اعلام کرده که دیگر برای کسانی که عکس‌های خلاف شئونات اسلامی منتشر می‌کنند درهای همکاری با صداوسیما بسته خواهد شد.

راستش کسی دقیقا نمی‌داند که حد رعایت شئونات مورد نظر شورای نظارت کجاست؟ شاید برای همین ماجرا بود که روابط عمومی سیما سعی کرد کمی ماجرا را تلطیف کند. بازیگران هم بهتر از هر کسی می‌دانستند که شورای نظارت در حالت فعلی و در صورت عدم توافق با مدیریت سیما دستاویز اجرایی برای مصوبات خود ندارد. اما دیروز جنگ تا حدی مغلوبه شد و مصوبه شورای نظارت راهی کمیسیون فرهنگی مجلس شد تا در گذر از این کمیسیون ضمانت‌های اجرایی محکم‌تری در برابر انعطاف روابط عمومی سیما پیدا کند.»

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه