سعید پیردوست: دل خوشی از «قهوه تلخ» ندارم!

مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی

سعید پیردوست: دل خوشی از «قهوه تلخ» ندارم!

سعید پیردوست: دل خوشی از «قهوه تلخ» ندارم!
سعید پیردوست ـ بازیگر سریال «قهوه تلخ» ـ گفت: من هم، کم در «قهوه تلخ» بازی داشتم و هم به نوعی دل خوشی از آن ندارم.
این بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، درباره‌ی‌ مشکلات اخیر «قهوه تلخ»، خاطرنشان کرد: به هر ترتیب در حال حاضر، «قهوه تلخ» به خنسی خورده و عرضه قسمت‌های جدید‌ با مشکلاتی همراه است.
پیردوست ادامه داد: در سری دوم «قهوه تلخ» هنوز اتفاقی نیفتاده است. ولی به طور کلی‌، کاری که از همان اول، مسائلی برایش پیش بیاید،‌ بالتبع‌، عواقب خوبی نخواهد داشت.
وی در توضیح علل نارضایتی‌اش از «قهوه تلخ» عنوان کرد: گاه آدم با کاری که انجام داده است‌، ارتباط خوبی برقرار نمی‌کند.
بازیگر سریال «قهوه تلخ» با تایید این‌که مخاطبان زیادی از این سریال استقبال کردند، تاکید کرد: از نظر خود ما اینطور نبود؛ زیرا همه چیز «قهوه تلخ» برای ما مشکلاتی داشت. وقتی که شما احساس کنید که یک کار‌، چه از نظر نقشی و چه از نظر مالی یا هر چیز دیگر نتواند شما را راضی کند‌، ناخودآگاه اذیت می‌شوید.
پیردوست درباره‌ی‌ کارهای جدید که از تلویزیون آماده پخش دارد، گفت: «ماجراهای جنگل» مربوط به گروه کودک است که قرار است به صورت آیتم‌های قسمت،‌ قسمت از شبکه دو پخش شود. یک سریال دو قسمتی هم دارم که قرار است اگر موفق شد، به صورت 200 قسمت 10 تا 15 دقیقه‌ای روی آنتن برود. این مجموعه، در هر شبکه به صورت میان برنامه‌های کوتاه پخش می‌شود و آیتم‌های آن به صورت آموزشی هستند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه