سه اشتباه مهلک برای صدرنشینی قاطعانه استقلال. عبدالله کرمی و حسین فاضلی دو بازیکنی بودند که سه گل تیم استقلال در بازی مقابل سپاهان را پایه‌گذاری کردند. عبدالله کرمی و حسین فاضلی دو بازیکنی بودند که سه گل تیم استقلال در بازی مقابل سپاهان را پایه‌گذاری کردند. ورزش سه ، در نیمه اول زمانی که شهاب گردان با ضربه سر توپ بلند ارسالی از سوی ابراهیمی را به فضای پشت محوطه برگشت داد، فاضلی در دفع مجدد توپ ناکام ماند تا اسماعیلی با یک ضربه از راه دور دروازه سپاهان را فروبریزد. در نیمه دوم هم لو رفتن عجی ...

سه اشتباه مهلک برای صدرنشینی قاطعانه استقلال

عبدالله کرمی و حسین فاضلی دو بازیکنی بودند که سه گل تیم استقلال در بازی مقابل سپاهان را پایه‌گذاری کردند.
 سه اشتباه مهلک برای صدرنشینی قاطعانه استقلال - تصویر 1

عبدالله کرمی و حسین فاضلی دو بازیکنی بودند که سه گل تیم استقلال در بازی مقابل سپاهان را پایه‌گذاری کردند.
 

 ورزش سه ، در نیمه اول زمانی که شهاب گردان با ضربه سر توپ بلند ارسالی از سوی ابراهیمی را به فضای پشت محوطه برگشت داد، فاضلی در دفع مجدد توپ ناکام ماند تا اسماعیلی با یک ضربه از راه دور دروازه سپاهان را فروبریزد. در نیمه دوم هم لو رفتن عجیب توپ از سوی عبدالله کرمی از پشت محوطه جریمه این فضا را به یعقوب کریمی داد تا با نفوذ از سمت چپ و سانتری زیبا جابر انصاری را یکه و تنها صاحب موقعیتی عالی برای به ثمر رساندن گل دوم کند.

کرمی سپس روز بد خود را روی گل سوم تکمیل کرد و به شهباززاده اجازه داد با نفوذ به داخل محوطه جریمه گل بعدی را پایه گذاری کند .

سپاهان که مدت ها در فولادشهر چنین شکستی نداشته بود، با این شکست باز هم از صدرجدول بیشتر فاصله گرفت.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه