سید جلال بازی ترکمنستان را از دست داد. سیدجلال حسینی باید سه تا چهار هفته استراحت کند و به همین دلیل بازی مقابل ترکمنستان را از دست خواهد داد. خبری که می تواند برای کی روش یک شوک جدید باشد. سیدجلال حسینی باید سه تا چهار هفته استراحت کند و به همین دلیل بازی مقابل. ترکمنستان را از دست خواهد داد. خبری که می تواند برای کی روش یک شوک جدید. باشد. به گزارش ورزش سه , سیدجلال حسینی غایب بزرگ نفت تهران مقابل استقلال خوزستان بود. بازی حساسی که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. حسینی این بازی ...

سید جلال بازی ترکمنستان را از دست داد

سیدجلال حسینی باید سه تا چهار هفته استراحت کند و به همین دلیل بازی مقابل ترکمنستان را از دست خواهد داد. خبری که می تواند برای کی روش یک شوک جدید باشد.
 سید جلال بازی ترکمنستان را از دست داد - تصویر 1


 سیدجلال حسینی باید سه تا چهار هفته استراحت کند و به همین دلیل بازی مقابل ترکمنستان را از دست خواهد داد. خبری که می تواند برای کی روش یک شوک جدید باشد.

به گزارش  ورزش سه , سیدجلال حسینی غایب بزرگ نفت تهران مقابل استقلال خوزستان بود. بازی حساسی که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. حسینی این بازی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد. آسیبی که روز قبل از بازی و در تمرین به چهار سر او وارد شد. دکتر قربانی، پزشک نفت تهران درباره آسیب دیدگی سیدجلال می گوید:« آسیب دیدگی حسینی از ناحیه چهار سر و کشیدگی گرید دو است. به همین دلیل او سه تا چهار هفته باید استراحت کند و نمی تواند در بازیها حاضر باشد.»

خبر آسیب دیدگی سیدجلال خبر خوشی برای منصوریان و کارلوس کی روش نیست. سرمربی نفت تهران در بازی جام حذفی نفت که این هفته برگزار می شود و یکی دو بازی از لیگ برتر نمی تواند مدافع باتجربه تیمش را در اختیار داشته باشد.

همچنین کارلوس کی روش هم که حساب ویژه ای روی حضور سیدجلال باز کرده و حتی بازوبند کاپیتانی را به او سپرده حداقل برای بازی مقابل ترکمنستان نمی تواند از وجود این مدافع سود ببرد. سیدجلال که مقابل ترکمنستان می توانست صدمین بازی ملی اش را انجام بدهد و به باشگاه صدتایی ها بپیوندد حالا باید رسیدن به این رکورد را به بازی های بعد موکول کند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه