شکست یاران شجاعی و پولادی برابر تیم منتظری

در چارچوب هفته هفتم لیگ ستارگان قطر، دیدار تیم فوتبال الشحانیه، تیم جدید پولادی و شجاعی برابر تیم فوتبال ام صلال که پژمان منتظری را در اختیار دارد، با نتیجه ۳-۰ به سود تیم فوتبال ام صلال به پایان رسید و چهارمین شکست فصل الشحانیه در این فصل رقم خورد.

در این دیدار که مهرداد پولادی نخستین حضور جنجالی اش را در ترکیب الشحانیه با شماره ۸۸ تجربه می نمود، بازی با حملات متعدد ام صلال آغاز شد و در دقیقه ۳۴ گل نخست بازی و این تیم توسط “عبدالقادر الیاس” بازیکن میانی این تیم به ثمر رسید. دو تیم با همین نتیجه ۱-۰ به سود ام صلال به رختکن رفتند.

نیمه دوم را نیز ام صلال هجومی تر آغاز کرد و در دقیقه ۵۵، الیاس گل دوم خود و تیمش را به زیبایی وارد دروازه تیم میزبان نمود. دفاع ناهماهنگ الشحانیه باعث شد تا در دقیقه ۷۹ الیاس هت تریک کند و تیم میهمان را با سه گل پیروز میدان نماید.

مهرداد پولادی ۹۳ دقیقه در این دیدار بازی کرد. مسعود شجاعی جزو لیست ۱۸ نفره تیمش نبود اما “علی جوکار” دیگر بازیکن ایرانی الشحانیه در این دیدار بر روی نیمکت ذخیره نشسته بود و در دقیقه ۸۶ به جای ” عبدالله خالد علیان” وارد بازی شد. پژمان منتظری همانند تمام بازی های تیمش حضوری کامل در این دیدار داشت.

با این شکست تیم فوتبال الشحانیه با ۴ امتیاز از شش بازی به مکان دوازدهم جدول رده بندی سقوط کرد و الاهلی نیز با یک بازی بیشتر و ۱۰ امتیاز در جایگاه هفتم این جدول قرار گرفت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه