صادقیان: پیام جدیدی را خواهید دید

هافبک پرسپولیس ادعا می‌کند محرومیت کمیته انضباطی باعث شده تا سرش به سنگ بخورد.
00946671

پیام صادقیان هافبک پرسپولیس که به دلیل درگیری با داور از حضور در مسابقات محروم شده همچنان تمریناتش را با تیم پیگیری می‌کند.

او در گفت وگو با “ورزش سه” درباره شرایطش پس از محرومیت توضیح می‌دهد: خدا را شکر از نظر بدنی شرایط خوبی دارم و تمریناتم را مداوم با تیم انجام می‌دهم و از شرایط دور نیستم .

وی ادامه داد: دلم برای بازی کردن تنگ شده و دوست دارم هرچه زودتر این روزها هم بگذرد و بتوانم در ترکیب تیم به میدان بروم. صادقیان در مورد اینکه ایا محرومیتش باعث خلل در ترکیب پرسپولیس شده است، گفت: خوشبختانه پرسپولیس هیچ گاه متکی به شخص نبوده و روی یک نفر نمی چرخد. علی آقا ترکیب خوبی را بسته است. بازیکنان جوانی که در ترکیب حضور دارند به خوبی توانسته‌اند با تیم هماهنگ شوند و امیدوارم پرسپولیس به روند رو به رشدش ادامه دهد.

پیام صادقیان در مورد کاهش محرومیتش گفت:‌خدا را شکر در سن کم متوجه خیلی از چیزها شده‌ام. این درس و تجربه خوبی برایم بود تا در ادامه فوتبالم را بدون دردسر و حاشیه ادامه دهم. از همه کسانی که کمک کرده‌اند که محرومیتم کم شود تشکر ویژه می‌کنم، شاید خیری در این محرومیت بود تا پیام صادقیان رفتار گذشته‌اش را کنار بگذارد. مطمئنن باشید پس از بازگشتم از نظر اخلاقی دیگر آن پیام گذشته نیستم.

وی افزود: تجربه تلخی بود اینکه یک نیم فصل را از دست داده‌ام برایم سخت و ناگوار بود و برای بازگشت انگیزه فوق‌العاده‌ای دارم.

هافبک محروم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پیش از این هم بارها از رفتار گذشته‌اش اظهار ندامت کرده اما دوباره به آن ادامه داده گفت: آدم ها تغییر می‌کنند، مطمئن باشید این محرومیت برایم خیلی سنگین تمام شد و نمی‌خواهم بار دیگر تکرار شود.

صادقیان که در بازی این هفته مقابل صبای قم در جایگاه ویژه استادیوم حاضر شده بود در این باره توضیح داد: با دعوت علی دایی به قم رفتم و با بچه‌ها هم صحبت کردم، آنها به من روحیه دادند و انگیزه ام را برای بازگشت زیاد کردند. بازی خوبی انجام دادیم و این برد باعث شد شرایطمان نسبت به گذشته بهتر شود. در بازی آینده باید مقابل تراکتور قرار بگیریم. از هواداران خواهش می‌کنم به استادیوم تشریف بیاورند و ۹۰ دقیقه تنها به تشویق تیم بپردازند. بچه‌ها استرس شعار تخریبی را نداشته باشند و دلگرم به حمایت هواداران باشند. مطمئنا هواداران عزیز پرسپولیس این مسائل را درک می‌کنند و برای رسیدن به دومین برد متوالی به تیم کمک خواهند کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه