عباس غزالی: هنوز برای بهروز دلتنگ می شوم

عباس غزالی: هنوز برای بهروز دلتنگ می شوم

مجموعه : مصاحبه و گفتگو

بازیگر سریال وضعیت سفید گفت: مردم نیز همانند من با نقش “عمو بهروز” زندگی کردند و من هم گاهی با مرور دیالوگ‌های بهروز «وضعیت سفید» خاطراتم را مرور می کنم.

“عباس غزالی” بازیگر جوان سینما و تلویزیون در خصوص استقبال از سریال وضعیت سفید گفت: در وضعیت سفید در جلو و پشت دوربین از کارگردانی و بازی تا فیلم نامه همه حساب شده و دقیق بود. فیلم‌نامه این سریال دارای نکات مثبت بسیار بود که همراه با اتفاقات سال‌های 67 و 68 سالهای جنگ تحمیلی خانواده‌ای را روایت می‌کرد و هر کدام از شخصیت‌ها با ویژگی‌های متفاوتشان مثل یک ظرف میوه رنگارنگ در کنار هم بسیار جذاب شدند و این از خلاقیت حمید نعمت‌اله بود.

وی درباره مشقت‌های کار گفت: ما یک سال و 7 ماه در سرما و گرمای طاقت فرسا کار کردیم و نکته سنجی‌هایی که از تیتراژ ابتدایی آغاز می‌شد تا دیالوگ‌ها و طراحی صحنه که کاملا مردم را با حال و هوای همان دوران همراه می‌کرد. همه این‌ها برایم سختی‌های کار را آسان می‌کرد.

وی همچنین درباره ارتباطش با نقش گفت: من در این دو سال با این نقش زندگی کردم با گوشت و پوست و استخوانم عجین شده بود من تا مدتها به همان صورت صحبت می‌کردم و هنوز برای بهروز دلتنگ می‌شوم.

بازیگر این نقش درباره‌ی دیالوگ‌های دوست‌داشتنی خود در سریال گفت: در سکانسی که همه فرزندان برای خود اتاق تهیه کردند و بهروز و منیژه‌ جایی برای اقامت ندارند، او رو به مادرش می‌گوید، “مادر، ننه، سرپرست من و منیج (منیژه) کجا بریم؟”

عباس غزالی در خصوص کاراکتر بهروز اظهار داشت: بهروز یک شخصیت برونگرا با عکس‌العمل‌های جذاب بود، او عاشق بازیگری بود و مثل بازیگران و آرتیست‌های آن زمان رفتار می‌کرد.

وی درباره عملکرد و کارهای خود در تلویزیون گفت: هر کاری با اندازه خود سنجیده می‌شود و کاری مثل بازیگران و آرتیست‌های آن رفتار می‌کرد.

وی درباره عملکرد و کارهای خود در تلویزیون گفت: هر کاری با اندازه خود سنجیده می‌شود و کاری مثل “وضعیت سفید” را که 2 سال برایش وقت صرف شد با کار مناسبتی “مادرانه” نمی توان قیاس کرد، در “مادرانه” خاطرم هست پس از فیلمبرداری سکانس آخر فردای آن روز پخش شد و ما فشار و استرس زیادی داشتیم.

این بازیگر سینما درباره اولین کار سینمایی خود گفت: “اعترافات ذهن خطرناک” نام کار سینمایی من است که ساخته می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه