ناراحتی سیدجلال از نفت و تیم ملی. سیدجلال حسینی در حال حاضر دوران مصدومیت خود را پشت سر می گذارد و در حال فیزیوتراپی برای بازگشت به میادین است. سیدجلال حسینی در حال حاضر دوران مصدومیت خود را پشت سر می گذارد و در حال فیزیوتراپی برای بازگشت به میادین است. به گزارش "ورزش سه"، مدافع ملی پوش و کاپیتان دوم ایران در آستانه دیدار تیم ملی برابر ترکمنستان و گوام به دلیل مصدومیت از لیست کارلوس کی روش خارج شد. سیدجلال حسینی که اکنون برای مداوای پایش به فیزیوتراپی می پردازد در این باره به خبرنگار ما گفت ...

ناراحتی سیدجلال از نفت و تیم ملی

سیدجلال حسینی در حال حاضر دوران مصدومیت خود را پشت سر می گذارد و در حال فیزیوتراپی برای بازگشت به میادین است.
 ناراحتی سیدجلال از نفت و تیم ملی - تصویر 1

سیدجلال حسینی در حال حاضر دوران مصدومیت خود را پشت سر می گذارد و در حال فیزیوتراپی برای بازگشت به میادین است.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع ملی پوش و کاپیتان دوم ایران در آستانه دیدار تیم ملی برابر ترکمنستان و گوام به دلیل مصدومیت از لیست کارلوس کی روش خارج شد. سیدجلال حسینی که اکنون برای مداوای پایش به فیزیوتراپی می پردازد در این باره به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر تمرینات فیزیوتراپی ام را دنبال می کنم و به زودی مصدومیتم برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد: نه در کنار کادرپزشکی نفت و نه به همراه کادرپزشکی تیم ملی، به همراه هیچ کدام فیزیوتراپی ام را دنبال نمی کنم و شخصا و در کنار دکتر دیگری کارهای درمانی ام را دنبال می کنم.

سیدجلال حسینی با انتقاد از بی توجهی تیم ملی و باشگاه نفت در مورد مصدومیتش گفت: تا وقتی سالم هستی و بازی می کنی که هیچ. اما زمانی که مصدوم می شوی کسی نیست که حالت را هم بپرسد. بعد از مصدومیت نه از طرف باشگاه نفت و از طرف تیم ملی شرایط من دنبال نشد و شخصا به مداوای مصدومیتم مشغول هستم.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه