نخستین گزینه جایگزینی فرکی. باشگاه سپاهان برای انتخاب سرمربی آینده خود سه گزینه خارجی دارد. ساعتی قبل حسین فرکی بعد از جلسه ای که با مسئولان باشگاه سپاهان داشت به توافق رسیدند که همکاری دو طرف فسخ شود. در همین راستا مسئولان سپاهان برای انتخاب جایگزین فرکی دست به کار شده و به دنبال گزینه هستند. درحالی که چند روزی است صحبت از حضور امیر قلعه نویی در سپاهان می شود اما این مربی فعلا در تفکرات مدیران سپاهان جایی ندارد و در لیست نفرات مورد نظر نیست اما سه گزینه خارجی در فهرست گزینه های باشگاه سپاها ...

نخستین گزینه جایگزینی فرکیباشگاه سپاهان برای انتخاب سرمربی آینده خود سه گزینه خارجی دارد.

ساعتی قبل حسین فرکی بعد از جلسه ای که با مسئولان باشگاه سپاهان داشت به توافق رسیدند که همکاری دو طرف فسخ شود.

در همین راستا مسئولان سپاهان برای انتخاب جایگزین فرکی دست به کار شده و به دنبال گزینه هستند.

درحالی که چند روزی است صحبت از حضور امیر قلعه نویی در سپاهان می شود اما این مربی فعلا در تفکرات مدیران سپاهان جایی ندارد و در لیست نفرات مورد نظر نیست اما سه گزینه خارجی در فهرست گزینه های باشگاه سپاهان است.

مهمترین گزینه که سپاهان دست روی آن گذاشته ایگور استیماچ کروات است. این مربی پیش از فصل هم جزو گزینه باشگاه استقلال برای هدایت آبی پوشان بود اما بعد از مذاکرات مدیران استقلال گفتند که مبلغ وی بالا بوده است.

سپاهان دو گزینه خارجی دیگر هم مدنظر دارد اما فعلا نام آنها مشخص نیست اما گفته می شود یکی از این مربیان قبلا در ایران بوده است. ظاهرا فردا جلسه هیات مدیره سپاهان برگزار می شود و تصمیم گیری انتخاب سرمربی در سه روز آینده صورت می گیرد.


فارس
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه