نفرات برتر مسابقات اسکیت دختران اعلام شد

نفرات برتر مسابقات اسکیت دختران اعلام شد


 نفرات برتر رقابت های اسکیت سرعت دستجات آزاد کشور در بخش بانوان معرفی شدند. در این رقابتها که با حضور 70 ورزشکار از 12 استان و به میزبانی اراک در مجموعه 15 هزار نفری این شهر برگزار شد نفرات برتر به این شرح معرفی شدند.

برترین بانوان اسکیت معرفی شدند

در رده سنی اول نوجوانان و در ماده 200 متر ، آیلین ملک نژاد از مازندران اول شد، هستی قلی زاده از همین استان در جایگاه دوم قرار گرفت و مبینا یاراحمدی از فارس به مقام سومی دست یافت.

در 200 متر رده سنی دوم، مهشاد جعفرزاده از مازندران بر سکوی نخست ایستاد، کیمیا دهدشتی از مرکزی دوم شد و ملیکا منوچهری از جوانمردان به مقام سومی بسنده کرد.

در 200 متر رده سنی سوم، نگین شیخی از خوزستان اول شد، فاطمه حاج آقایی از مرکزی در جایگاه دوم ایستاد و نگار فلاح از مازندران بر سکوی سوم قرار گرفت.

در 200 متر رده سنی جوانان، هانیه احمدی از مرکزی اول شد، گلشن محمدی از همین استان در جایگاه دوم قرار گرفت و فاطمه احمدیان از لرستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

در 500 متر رده سنی اول، آیلین ملک نژاد از جوانمردان به مقام نخست دست یافت، هستی قلی زاده از مازندران دوم شد، و فاطیما آذرخش از خراسان به مقام سومی رسید.

در 500 متر رده سنی دوم، کیمیا دهدشتی از مرکزی اول شد، سانای طاهری از جوانمردان در جایگاه دوم ایستاد و آیدا عشق دوست از مازندران به مقام سومی دست یافت.

در 500 متر رده سنی سوم، فرزانه تیرگریان از مازندران عنوان نخست را از آن خود کرد، ساجده سامیان از اصفهان به مقام دومی رسید و فاطمه پورخسروی از مازندران بر سکوی سوم ایستاد.

در 500 متر رده سنی اول جوانان، هانیه احمدی از مرکزی اول شد، نگین محمدی از همین استان به مقام دومی دست یافت و مرضیه صمدی از فارس بر سکوی سوم تکیه زد.

در همین ماده و در رده سنی دوم جوانان حذفی، سانای طاهری از جوانمردان اول شد، ملیکا منوچهری از همین تیم به مقام دومی دست یافت و مهشید کیانی از مرکزی سوم شد.

در 10000 متر حذفی رده سنی سوم جوانان،نگین شیخی از خوزستان اول شد، مریم جزینی از اصفهان به مقام دوم دست یافت و ساجده سامیان از همین استان بر سکوی سوم تکیه زد.

در 10000 متر امتیازی رده سنی اول جوانان، اسماء هوشمند از فارس اول شد، مرضیه صمدی از همین استان به مقام دومی دست یافت و سوسن سماعی از مرکزی عنوان سومی را به خود اختصاص داد.

در امدادی تیم اصفهان اول شد، مازندران عنوان دومی را به خود اختصاص داد و فارس در جایگاه سوم ایستاد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه