همسر هادی نوروزی: برای شایعه پردازان متاسفم

همسر هادی نوروزی: برای شایعه پردازان متاسفم

درحالی که چند روز از فوت ناگهانی هادی نوروزی کاپیتان با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس گذشته و جامعه فوتبال ایران همچنان در شوک این خبر تاسف بار قرار دارد،برخی افراد در اقدامی هدفمند و غیر اخلاقی به نقل از همسر این فوتبالیست شایعات و ادعاهایی را در رسانه ها و شبکه های مجازی درمورد علت فوت وی منتشر کردند.

خانم ابراهیم پور همسر هادی نوروزی که هنوز از بهت و حیرت فوت ناگهانی پدر فرزندانش خارج نشده است در گفت و گو با ایرنا، از دروغ پردازان و شایعه سازان خواست که دست از این کار برداشته و بیش از این موجب رنجش خانواده هادی و روح آن مرحوم نشوند.

وی با ابراز تعجب و انزجار از انتشار وسیع شایعات بی اساس در روزهای گذشته درمورد علت مرگ هادی نوروزی و دروغ پردازی ها به نقل از همسرش،گفت:درحالی که پزشک بیمارستان دلیل فوت را اعلام کرده،مطالبی به دروغ به نقل از هادی و من مطرح می شود که همه را ناراحت کرده و روح هادی را آزار می دهد.

همسر هادی نوروزی با بیان اینکه با ازدست دادن پدر فرزندانش،همه تمرکز خود را به بزرگ کردن یادگاران هادی (هانی و هانا) معطوف خواهد کرد،گفت: از همه دوستداران هادی می خواهم به من در این کار مهم کمک کنند و با برخی رفتارها و سخنان ناشایست و شایعه سازی موجب رنجش روح آن مرحوم وخانواده اش نشوند.

هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه هفته گذشته به دلیل ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه