واکنش تند احسان علیخانی به انتقادات

واکنش تند احسان علیخانی به انتقادات

مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری
واکنش تند احسان علیخانی به انتقادات

در ماه عسل چه گذشت ؟

 

 

شب گذشته در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان، علیخانیمیهمان خانه‌های مخاطبان شد تا مردم از دریچه نگاهشان نظاره گر برگ دیگری از ماه عسل باشند.

 

پس از احوالپرسی مجری با مخاطبان برنامه و پخش آیتم مهمانان روز گذشته، با کنار رفتن دکور ماه عسل دو مهمان اصلی به انضمام سه مهمان که بر صندلی‌های انتهایی نشسته بودند، در فضای کهکشانی برنامه دیده شدند.

 

راضیه نصیری به همراه دخترش به این برنامه آمده بودند، خانم نصیری در سن جوانی دچار یک بیماری نادر می شود و به سبب این بیماری مشکلات پوستی و مفصلی در دراز مدت برای او ایجاد شده بود بنابراین بعد از گذشت پنج سال از بیماری اش بدلایلی همسرش از او جدا می شود و خود به تنهایی سرپرستی فرزندش رابه عهده می‌گیرد به همین منظور برای تامین مایحتاج زندگی خود و فرزندش شغل‌های زیادی چون رانندگی ،جوشکاری،فیلمبرداری، عکاسی را تجربه کرده بود و در حال حاضر هم در نانوایی مشغول کار بود.

 

زمانی که مهمان برنامه عنوان کرد که فیلمبرداری مجالس فرهنگی مدارس هم انجام می دادم احسان علیخانی با اشاره به این صحبت مهمان گفت: در حال حاضر درآمد فیلم برداری مجالس عروسی از یک تهیه کننده با سابقه ی تلویزیون بیشتر است، برخی گمان می کنند تلویزیون خانه ی پدر بنده است، تلویزیون بودجه ندارد ولی تا دلتان بخواهد کارشناس دارد بعضی ها می گویند علیخانی هر کاری بخواهد می تواند انجام دهد و دستمان در پول بیت المال است این برنامه هزینه ای در دست بیت المال ندارد ولی با نظارت سازمان صداوسیما ست، این مطلب را باید می گفتم چرا که حالم با شنیدن این حرفها بد می شود.

 

مهمان بعدی عقیل پسر هشت ساله‌ای بود که مادرش بدلیل اعتیاد در کمپ بسر می برد و پدرش هم بدلیل تصادف خانه نشین شده بود عقیل هم در طی این مدت بعد از تحصیل در مدرسه، از ساعت سه تا شش بعدازظهر در تراشکاری کار می کند و ماهیانه ١٠٠هزار تومان دستمزد می گیرد پدر این پسر در چادر زندگی می کند و عقیل شبها در خانه همسایگان می خوابد.

 

آقای صادق زاده هم به همراه مادرش که روی ویلچر نشسته بود در صندلی های انتهایی ماه عسل بودند این آقا سالها از مادر بیمارش مراقبت می کند و هرگز حاضر نبود او را به خانه سالمندان ببرد.

 

در کنار آنها خانمی بود که بدلیل بیماری سخت مادرش توانایی نگهداری و پرستاری از او وا نداشته بنابراین او را به خانه سالمندان برده بود.

 

گویا برنامه ماه عسل امسال با آوردن مهمانانی جدا از مهمانان اصلی برنامه قصد دارد یک قصه را از نگاه های مختلف تحلیل و بررسی کنند.

 

احسان علیخانی باز به صحبت های ابتدایی خود اشاره کرد و افزود: بی معرفتی و صحبت هایی که در اطرافمان می بینیم و می شنویم دل انسان را به درد می آورد حرفهایی که منطبق با واقعیت نیست، من نباید در مورد بحث مالی برنامه حرفی می زدم چرا که سازمانی داریم که قاعده ی آن مشخص است.

 

در پایان علیخانی اشاره کرد که از سوی کمیته امداد برای کمک به عقیل اعلام آمادگی کردند.

 

علیخانی بعد از خروج از قاب ماه عسل گفت: هر کدام از ما در وسط و قلب قصه ها قرار می گیریم و لااقل به آن فکر کنیم برداشت آن هم برای شما آزاد است.

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه