واکنش تند محمد فنایی به حرف‌های قلعه‌نویی

محمد فنایی کمک داور بازنشسته فوتبال ایران و کارشناس برنامه نود به حرف‌های تند امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی واکنش تندی نشان داد.
00028670

قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی امروز گفته است فنایی توجیه شده به این برنامه آمده بود و به کارشناسی او شائبه وارد کرده است، فنایی با عصبانیت در پاسخ به قلعه‌نویی می‌گوید: ایشان باید بدانند که عادل فردوسی پور از استقلال حمایت کرد و به عقیده او پنالتی بازی سپاهان، پنالتی نبود. من هم بنا بر تشخیص خودم عقیده داشتم این پنالتی درست است. من اهل زد و بند با کسی نیستم و کارنامه ام هم روشن است. من داوری هستم که در فینال جام‌جهانی قضاوت کردم و هرگز اعتبار خودم را با این چیزها عوض نمی‌ کنم.

به گفته فنایی حرف‌های قلعه‌نویی به او یک اتهام بزرگ به اوست که سال‌ها با پاکی در فوتبال ایران به کارشناسی مشغول است.

فنایی می‌‌گوید: آقای قلعه‌نویی با این جملات شعور خودش را نشان داده و مطمئنا به جز من هم آدم‌هایی هستند که جواب طرز فکر ایشان را بدهند. من متاسفم که این را بگویم اما من همیشه در مورد آقای قلعه‌نویی فکر دیگری می‌‌کردم و حالا باید درباره حرف‌هایی که پشت سر ایشان زده می‌‌شود بیشتر تعمق کنم. این را خطاب به آقای قلعه‌نویی تاکید می‌ کنم که من هیچ وقت توصیه پذیر نیستم برخلاف ایشان که حرف‌های بازیکنان نشان می‌ دهد چگونه عمل می‌ کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه