واکنش سرمربی تیم فوتبال استقلال به تساوی تیمش برابر راه آهن

واکنش سرمربی تیم فوتبال استقلال به تساوی تیمش برابر راه آهن

 واکنش سرمربی تیم فوتبال استقلال به تساوی تیمش برابر راه آهن - تصویر 1
 
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی تیمش برابر راه آهن گفت: داور این بازی یک ضربه پنالتی برای ما نگرفت. ضمن اینکه اعتقاد دارم گلی که ما به ثمر رساندیم سالم بود اما داور اعلام آفساید کرد.

 پرویز مظلومی پس از دیدار تیمش با راه آهن که به تساوی ۳ بر ۳ انجامید در نشست خبری این دیدار به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: ابتدا باید ضایعه اخیر منا را به خانواده بازماندگان حجاج تسلیت بگویم. همچنین هفته دفاع مقدس را تبریک می گویم به ملت ایران.

وی در مورد ارزیابی اش از بازی گفت: وقتی شش گل در بازی رد و بدل شود و موقعیت های زیادی هم روی دروازه ها ایجاد شود نشان می دهد که بازی زیبایی را شاهد بودیم. هر چند که ما باید از ۱۰ نفره بودن حریف استفاده می کردیم اما هر چه زدیم به در بسته خورد.

سرمربی آبی پوشان ادامه داد: بازیکنانم تلاش زیادی کردند تا بتوانند از برتری نفری استفاده کنند و به پیروزی برسند اما بازی تدافعی حریف این اجازه را نداد که به برتری برسیم. با این حال فکر می کنم نمایش خوبی داشتیم و می توانستیم برنده این بازی باشیم.

مظلومی ادامه داد: ما یک گل هم برای برتری زدیم اما داور آن را نپذیرفت که تصور می کنم گل ما درست بود. با این حال از بازیکنانم راضی هستم هر چند که نتیجه بازی برایم راضی کننده نبود. بازیکنانم زحمت زیادی کشیدند و بازی ۲ بر صفر باخته را مساوی کردند اما حق ما پیروزی بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه نمی خواهد در مورد داوری اظهار نظر کند گفت: اعتقاد دارم که داور در نیمه دوم یک ضربه پنالتی را برای ما نگرفت و گلی هم که زدیم سالم بود و داور آفساید گرفت. با این حال همانطور که مربیان اشتباه می کنند داور هم اشتباه می کند.

 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه