پیشنهادهای فرهنگی کامران تفتی

پیشنهادهای فرهنگی کامران تفتی

مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری
پیشنهادهای فرهنگی کامران تفتی
مروری بر پیشنهادهای فرهنگی کامران تفتی
کامران تفتی به تازگی سریال «میکائیل» را بازی کرده بود که چند شب پیش پخش آن به اتمام رسید. او نقش های متفاوتی را در سینما و تلویزیون بازی کرده. نقش هایی که بیشتر منفی بوده اند، گویا خودش هم بازی این گونه شخصیت ها را بیشتر دوست دارد. تفتی علاوه بر بازیگری دستی در دنیای موسیقی هم دارد. آلبوم او چندی پیش وارد بازار موسیقی شد. همچنین این بازیگر در یکی از شب های بهار روی صحنه به اجرا پرداخت. پیشنهادهای فرهنگیاو را در ادامه می خوانید.

سینما

من یک بازیگر هستم و طبیعتا همه فیلم های سینمای خودمان را باید ببینم. معمولا هم این اتفاق هر سال در جشنواره می افتد و بیشتر فیلم ها را آنجا می بینم. اما اگر هم نتوانم فیلمی را آنجا تماشا کنم ترجیح می دهم زمان اکرانش آن را در سالن سینما ببینم. در حال حاضر فیلم های زیادی روی پرده سینما هستند که از بین آنها پیشنهاد من تماشای فیلم «من دیه گو مارادونا» است و البته فیلم جدید سامان مقدم «نهنگ عنبر» که اکرانش از هفته پیش آغاز شد.

کتاب

من اهل مطالعه هستم. مطالعه حس خوبی به من می دهد و احساس می کنم خواندن کتاب در زندگی هر فردی ضروری است. حالا هرکس بنا به علاقه ای که دارد خودش می تواند موضوع کتابی را که می خواند انتخاب کند. پیشنهاد من برای کتاب مجموعه ترانه ای است از سیامک عباسی که به نظرم بسیار زیبا و دلنشین است و خواندنش را به علاقه مندان به کتاب و مخصوصا شعر و ترانه توصیه می کنم.

موسیقی

موسیقی به من آرامش می دهد. اگر این طور نبود شاید خودم هیچ وقت سراغش نمی رفتم و به طور جدی آن را دنبال نمی کردم. من به همه ژانرهای موسیقی علاقه دارم چون اصل آن برایم لذت بخش است. بنابراین همه نوع موسیقی ای گوش می کنم، اما پیشنهادم برای این روزها رفتن به کنسرت هاست. در حال حاضر همه خواننده ها کنسرت برگزار می کنند و به نظرم فرصت مناسبی است که خانواده ها، جوان ها و علاقه مندان و دوستداران موسیقی اجرای زنده خواننده محبوبشان را هم ببینند و بشنوند. نمی گویم چه کسی، طرفدار هر خواننده که هستید به کنسترتش بروید.

سفر

فکر نکنم کسی از سفر بدش بیاید. هروقت فرصت سفر برایم فراهم شود از آن استقبال می کنم. پیشنهاد من برای همه گشتن و دیدن کشور خودمان است. شاید کلیشه ای باشد اما ایران مناطق بسیار دیدنی ای دارد که خیلی از ما شاید حتی اسم آنجا را هم نشنیده باشیم. پس پیشنهاد من دیدن شهر یا مناطقی از کشور خودمان است که تا به حال به آنجا سفر نکرده اید نه جاهای خیلی عجیب و غریب در کشورهای دیگر.

سرگرمی

من در فرصت های اضافی ای که دارم یعنی زمان هایی که سر فیلمبرداری نیستم، کتاب می خوانم و فیلم می بینم. اما سرگرمی دیگری هم دارم و آن بازی پلی استیشن است. من علاقه زیادی به بازی های رایانه ای دارم و خیلی پیگیر آنها هستم. البته تمام بازی هایم زیر نظر مربی ام حسین ترخاصی است. به نظرم بازی های رایانه ای باید با برنامه ریزی خاصی انجام شوند تا تاثیری روی روحیه افراد مخصوصا بچه ها نگذارند. مربی من همه این موارد را در نظر می گیرد و با برنامه ریزی از تاثیر روانی این بازی ها در روحیه من جلوگیری می کند. نکته ای که خیلی ها آن را جدی نمی گیرند. اما از طرف دیگر، خیلی اهل فضای مجازی نیستم و ترجیح می دهم وقت زیادی به آن اختصاص ندهم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه