کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن اروپا شد

76318_333

کریستیانو رونالدو بالاتر از مانوئل نویر و آرین روبن به عنوان برترین بازیکن اروپا در فصل گذشته انتخاب شد.

مراسم انتخاب برترین بازیکن اروپا در فصل گذشته در شهر موناکوی فرانسه برگزار شد و کریستیانو رونالدو موفق شد بالاتر از مانوئل نویر و آرین روبن به عنوان برترین بازیکن اروپا انتخاب شود.

رونالدو فصل گذشته همراه رئال‌مادرید عملکرد بی‌نظیری در لیگ قهرمانان اروپا داشت و توانست رکورد گلزنی در یک فصل را به نام خود ثبت کنم . رونالدو با گلهایی که برای رئال مادرید به ثمر رساند به این تیم کمک کرد تا پس از ۱۲ سال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند.

لیونل مسی در سال ۲۰۱۱، آندرسی اینیستا در سال ۲۰۱۲ و فرانک ریبری در سال ۲۰۱۳ توانسته بودند این جایزه را به خودشان اختصاص دهند و اکنون کریستیانو رونالدو نیز توانست نام خودش را در فهرست برندگان جایزه برترین بازیکن اروپا ثبت کند.

رونالدو: خیلی خوشحالم/ باید از هم تیمی هایم تشکر کنم

برنده عنوان برترین بازیکن اروپا از کسب این عنوان ابراز خوشحالی کرد.

مراسم انتخاب برترین بازیکن فصل گذشته فوتبال اروپا در شهر موناکو فرانسه برگزار شد و کریستیانو رونالدو پرتغالی موفق شد بالاتر از مانوئل نویر و آرین روبن به عنوان برترین بازیکن اروپا در فصل گذشته دست یابد.

رونالدو پس از انتخاب به عنوان برترین بازیکن اروپا گفت: خیلی خیلی خوشحالم . باید از هم تیمی هایم تشکر کنم چرا که این جایزه بدون کمک انها بدست نمی‌آمد. درست است که من یه جایزه فردی کسب کردم ولی تمام هم‌تیمی‌هایم در انتخابم به عنوان بهترین بازیکن اروپا نقش داشتند.

رونالدو ادامه داد: سال گذشته برایم بسیار رویایی بود . خیلی سال موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتم . باید از هواداران و مربی تیمم تشکر کنم . من در سال گذشته توانستم بازی های خوبی برای رئال به نمایش بگذارم و به افتخارات مهمی نیز دست پیدا کردیم.

رونالدو سال گذشته نیز توانست به عنوان برترین بازیکن جهان دست یابد و این دومین افتخار مهمی است که او در عرض یک سال کسب می کند. این مهاجم گلزن پرتغالی که می تواند به زودی رکورد گلزنی در لیگ قهرمانان اروپا را نیز به نام خود ثبت کند، یکی از نامزد‌های اصلی دریافت توپ طلای سال ۲۰۱۴ نیز است.

منبع: ایسنا

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه