مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری. شاید برای بسیاری گمان اینکه در هالیوود و صنعت سینمای آمریکا فساد و تجاوز به‌طور گسترده‌ای وجود دارد باور کردنی نباشد اما ماجرای آقای کمدین نشان می‌دهد که این جریان در کشوری که خود را یکی از متمدن‌ترین و دموکرات‌ترین کشورهای جهان می‌داند به‌شدت وجود دارد. به گزارش فاکس نیوز، «بیل کاسبی» یکی از کمدین‌ها و مجریان مشهور آمریکاست که از سال گذشته به‌دلیل افشای فساد اخلاقی با رسوایی بزرگی مواجه شده است اما شکایت‌ها و افشاگری‌هایی که در سال گذشته علیه وی مطرح شد ...

کمدینی که فساد اخلاقی به بار آورد

مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری
کمدینی که فساد اخلاقی به بار آورد

شاید برای بسیاری گمان اینکه در هالیوود و صنعت سینمای آمریکا فساد و تجاوز به‌طور گسترده‌ای وجود دارد باور کردنی نباشد اما ماجرای آقای کمدین نشان می‌دهد که این جریان در کشوری که خود را یکی از متمدن‌ترین و دموکرات‌ترین کشورهای جهان می‌داند به‌شدت وجود دارد.

 

به گزارش فاکس نیوز، «بیل کاسبی» یکی از کمدین‌ها و مجریان مشهور آمریکاست که از سال گذشته به‌دلیل افشای فساد اخلاقی با رسوایی بزرگی مواجه شده است اما شکایت‌ها و افشاگری‌هایی که در سال گذشته علیه وی مطرح شده بودند پایان کار این کمدین مسن آمریکا نبودند و شبکه فاکس نیوز روز چهارشنبه گزارشی جدید در مورد شکایتی جدید از وی منتشر کرد.

 

ماجرای گزارش ایران ناز از این قرار بود که یکی از مدل های آمریکایی با نام «کلو جوینز» که در سال 2008 علیه کاسبی دست به افشاگری زده بود، شکایت جدیدی را علیه وی مطرح کرده است.

 

در یک سال گذشته شکایت‌های متعددی از سوی بازیگران زن هالیوود علیه کاسبی مطرح شد اما از آنجا که اقدام این کمدین علیه هنرپیشه‌های زن در گذشته‌ای دور انجام شده و مدارک کافی برای اثبات اتهامات مطرح شده وجود نداشت کاسبی از این اتهامات تبرئه شد.

 

عمده اتهامات مطرح شده علیه آقای کمدین از این قرار است که وی قبل یا بعد از شوهای تلویزیونی‌اش به 21 زن که مهمان برنامه بودند تجاوز کرده و افراد مشهور نیز بین آنان دیده می‌شوند.

 

بسیاری از این دست جرائم که در یک سال اخیر منتشر و رسانه‌ای شدند در دهه 80 میلادی صورت گرفته‌اند ولی با این حال، خود متهم که اکنون 78 سال دارد، تمام اتهامات را در دادگاه تکذیب کرده و حتی در برابر یکی از شکایات، دادخواست اعاده حیثیت داده است./ جام جم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه