کی‌روش: به دنبال انجام بهترین بازی‌ها هستیم

149192_966

 

سرمربی تیم ملی ایران پس از ورود به برزیل اعلام کرد تیمش تمام تلاش خود را برای انجام بازی‌های زیبا در جام جهانی انجام خواهد داد.

پس از ورود استرالیا به برزیل به عنوان اولین تیم، تیم های کرواسی و ایران نیز برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ وارد کشور میزبان بیستمین دوره جام جهانی شدند.

به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران نیز ساعت ۴:۱۰ دقیقه بعد از ظهر به وقت محلی وارد فرودگاه بین‌المللی سائوپائولو شد تا خود را برای اولین دیدار خود در این رقابت‌ها برابر نیجریه آماده کند. تیم ملی ایران پس از ورود به سائوپائولو به سمت کمپ کورینتیانس این شهر حرکت کرد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران پس از ورود به برزیل در گفتگو با خبرنگاران برزیلی گفت: به دلیل فاصله زیاد ایران تا برزیل، تصمیم گرفتیم کمی زودتر به محل برگزاری این رقابت‌ها پرواز کنیم تا به شرایط جوی برزیل عادت کنیم.

کی روش ادامه داد: ما توانستیم به جام جهانی ۲۰۱۴ راه یابیم تا با بهترین‌ تیم‌های جهان به رقابت‌بپردازیم و اکنون وقت این کار است و باید خودمان را برابر تیم‌های بزرگ دنیا محک بزنیم. در هر بازی ۹۰ دقیقه وقت داریم تا بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم. به دنبال انجام بهترین بازی‌ها در جام جهانی هستیم. می خواهیم تمام تلاشمان را بکنیم تا بازی های زیبایی را به نمایش بگذاریم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه