یک طراحی دکوراسیون عالی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟+عکس


یک طراحی دکوراسیون عالی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟+عکس

طراحی دکور مانند هنر است که با هر کسی یک جور حرف می زند. بعضی ها دوست دارند در طراحی دکور منزلشان جسارت به خرج دهند، رنگ ها را ترکیب کنند و از بافت ها و پارچه های مختلفی استفاده کنند و بعضی ها سادگی، خطوط راست و مبلمان مدرن را دوست دارند.
استایل شما هرچه باشد، طراحی داخلی باید هویت داشته باشد. فضاها و اتاق های زیر را ببینید و به چیزی که آنها را متفاوت کرده دقت کنید. هر دکور خوبی ویژگی خاصی دارد که آن را از اتاق های دیگر متمایز می کند.

 

جذابیت
خطوط شیک و جنس های جالب به این اتاق ظاهر جذابی داده اند. کتابخانه کف تا سقف دیواری متالیک دارد که پس زمینه آن را تشکیل داده و نقطه ای کانونی بوجود آورده است. هر تکه از مبلمان به رنگ و پارچه ای متفاوتی روکش شده است که همه با هم هماهنگی دارند.

 

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 


تقارن
طراحی متقارن این اتاق نشیمن فوراً توجه بیننده را به سمت کاغذ دیواری سقف و تزئینات آن جذب می کند. پاراوان های انتهای اتاق فضا را متعادل کرده اند و نگاه را به سوی تابلوی نقاشی بالای شومینه منعطف می کنند.

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 


کنتراست
با آنکه میز مشکی شیک و مدرن و آباژور روی آن، در اولین نگاه توجه بیننده را جلب می کنند، ولی آنچه این اتاق را زیبا کرده، کنتراست بین صندلی ها و چهارپایه گورخری است. آینه بلند باعث شده که ارتفاع اتاق بیشتر دیده شود و وجود رنگ زرد در اتاق به آن حالت شاد، دلباز و روشنی داده است. 

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 


هارمونی
تن های ملایم رنگ سبز در این اتاق حالت صمیمی و زیبایی به آن داده اند. سقف به رنگ هلویی نقاشی شده است و نقطه کانونی توجه، کاغذ دیواری اتاق است. تخت های سفید شبیه به هم با سایه هایی از رنگ های آبی و سبز هارمونی خوبی با وسایل دیگر اتاق دارند.

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 


راحتی
اتاق های کوچک باید مانند جعبه جواهرات دکوره شوند تا شلوغ و تنگ به نظر نرسند. کاغذ دیواری و آباژورهای سرخابی در انتهای این اتاق فوراً توجه بیننده را جلب می کنند و باعث می شوند که اتاق جادار تر به نظر برسد. رنگ خنثی و تخ��خواب و بالش های نرم به فضای اتاق خواب حالت راحتی بیشتری داده اند.

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 


جلوه
علیرغم آنکه همه کاشی های این سرویس بهداشتی و حمام سفید هستند و سقف آن با رنگ مشکی پایین تر به نظر می رسد، ولی سعی شده تا با رنگ های جسورانه به آن جلوه داده شود. پرده نارنجی، لوله ها و شیرآلات طلایی، کتابخانه و ساعت، همه چیزهای مدرنی هستند که در کنار چیزهای سنتی قرار گرفته اند.

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 


شادی و نشاط
این حمام بچه برای آنکه شادتر به نظر برسد، نیازی به دیوارهای رنگی ندارد. وسایل رنگی سبز و زرد و نارنجی و صورتی به آن ظاهر شاد و پرنشاطی داده اند بدون آنکه جنبه کلاسیک فضا از بین برود. ترکیب آینه های گرد و قالی های کوچک گرد، هارمونی دلنشینی دارد.

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 


هماهنگی
مبل های بزرگ و راحتی در این اتاق شیک با دو صندلی روبرو، هماهنگی رنگی خوب و یکپارچه ای دارند. دیوار آجری تمام سفید، پرده های تمام قد و شومینه هم نقاط کانونی این اتاق هستند.

مشخصات طراحی دکوراسیون خوب

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه