7 روش مفید برای کاهش وزن با استفاده از روش های طب سنتی

7 روش مفید برای کاهش وزن با استفاده از روش های طب سنتی

خیلی ها علاقمند هستند که برای کاهش وزن خود از روش های طب سنتی استفاده کنند، بدین منظور با خواندنی ها همراه باشید تا روش های طب سنتی برای کاهش وزن را با شما در میان بگذارد:

برای کاهش وزن و توده های چربی در بدن ۷ روش وجود دارد.

۱ – یکی از راههای کاهش وزن مصرف زنجبیل در برنامه غذایی روزانه است. به طوری که مصرف ۳ بار در هفته آن متابولیسم بدن را بالا می‌برد و در گروه چربی‌سوزها و کالری‌سوزهایی است که کاهش وزن را سرعت می‌بخشد.

7 روش مفید برای کاهش وزن با استفاده از روش های طب سنتی

۲ – مصرف سالاد به همراه زنجبیل یا رنده زنجبیل در ماست، اشتهای افراد را قبل از خوردن غذا کم می کند.

۳ – به جای سس به عنوان چاشنی سالاد و غذا از سرکه استفاده کنید. مصرف سرکه سیب پیشنهاد مناسبی برای استفاده در کاهش وزن است.

7 روش مفید برای کاهش وزن با استفاده از روش های طب سنتی

۴ – در طب سنتی مصرف چای گیاهی در کاهش وزن و ایجاد خلق و خوی آرام موثر است به همین دلیل به افرادی که رژیم غذایی لاغری دارند توصیه می شود در کنار رژیم خود مصرف این چای های گیاهی را در برنامه خود داشته باشند تا دچار بدخلقی نشوند. بنابراین مصرف این چای های گیاهی علاوه بر خواص چربی‌سوزی، خواص آرامش‌بخشی هم دارند البته مصرف ۲ تا ۳ فنجان روزانه تاثیر موثری خواهد داشت.

۵ – یکی دیگر از راههای لاغری مصرف سبزی جعفری به همراه هویج است به این صورت که مصرف این نوشیدنی در میان وعده، میزان کلسترول خون را کاه�� داده و در تنظیم قند خون هم موثر است. همچنین نوشیدن آب سبزیجاتی مانند کلم و کرفس به‌عنوان بهترین چربی‌سوزهای گیاهی توصیه می‌شود.

۶ – یکی دیگر از روش های کاهش وزن، نوشیدن آب و عرقیات گیاهی چربی‌سوز است چراکه نوشیدن آب، سرعت متابولسیم بدن را افزایش می دهد. زیره پیشنهاد خوبی است.

۷ – از دیگر راه های کاهش وزن این است که سرعت غذا خوردن را کاهش دهیم.

این کار باعث می شود تا سرعت حرکت غذا در مدت زمان گوارش افزایش یابد و میزان ترشح هورمون ‏های سیری بیشتر شود.

فیفادی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه